Envex 10'dan Fazla Patent İle
Pazar Lideri!

Biz Kimiz?

Toz Kontrol Teknolojileri konusunda 20 yıllık iş tecrübesi ile Türkiye’nin lider kuruluşu olan ENVEX, Avrupa, Ortadoğu, Amerika pazarlarındaki market hacmini Almanya, İngiltere ABD ve Dubai’de açtığı ofisleri ile genişleterek bu marketlerde lider olma iddiasını ortaya koymuştur.

Türkiye’de Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı tarafından onaylı, orta ve yüksek teknoloji sınıfında üretim yapan ve toz kontrol teknolojileri konusunda kapasite raporuna sahip sektöründeki tek firmadır.

ENVEX Pazar liderleri ile rekabetini her yıl güçlendirerek geliştirdiği ürünlerdeki Know-How’ını kendi AR-GE laboratuvarlarında yaptığı çalışmalar ile patent altına aldığı ürünleri pazar müşterilerine gururla sunmaktadır. Ayrıca Yüksek Basınçlı (Tek Akışkanlı) sistemleri Türkiye’ye tanıtan ilk ve tek firmadır.

ENVEX geliştirdiği ürünler ile, Kırma Eleme Tesisleri, Çimento Fabrikaları, Liman İşletmeleri, Demir Çelik Fabrikaları, Termik Santraller, Beton Santralleri, Maden Stok Sahaları, Dökme Malzeme Yükleme Boşaltma, Buharlaştırma, Serinletme, Donma Engelleme (Endüstriyel – Tarımsal), Koku Önleme, Bina Yıkımları, Katı Atık Tesisleri, Tünel Açma Çalışmaları ve endüstriyel toz ve koku sorunu olan tüm sanayi işletmelerine standart ve Tailor-Made Toz Bastırma Sistem çözümleri ile hizmet vererek, çalışan sağlığı ve çevre açısından insan ve çevre odaklı teknolojilerini tüm dünyaya sunmaktadır.

hakkımızda

Toz Bastırma Teknolojilerine farklı bir bakış açısı kazandıran ENVEX, Türkiye’de ve dünyada bir ilk olan Toz Bastırma Sistemleri Standardının Türk Standartları Enstitüsü tarafından yayınlanması konusunda derin bilgi ve deneyimini bu standardın formasyonunda ortaya koymuştur.

ENVEX Türkiye’de sahip olduğu sanayici kimliği ile birçok kamu ve özel kuruluş ile ortak çalışmalar yürüterek, vermiş olduğu eğitimler ve brifingler ile Toz Bastırma Sistemleri konusunda sektörün bilinçlenmesi için ekol olma yolunda kararlılığını ortaya koymuştur.

ENVEX, çevre ve insan sağlığına verdiği değer ile gelecek nesillere tozsuz bir dünya bırakma misyonunu her yıl geliştirdiği ileri teknoloji ürünleri ile geliştirmektedir.

Envex Olarak Kendi AR&GE
Birmimizle Geliştirdiğimiz Çözümleri Sunmaktayız